ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ В ЗДО №13 «БЕРІЗКА»

9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято ‒ День української писемності та мови. Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська. Першим до нас приходить слово, з колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою.

І вже стало традицією відзначати День української писемності та мови у   ЗДО №13 «Берізка »,  метою якого є збагачення знань дітей про красу, милозвучність та багатство української мови, виховання у дітей поваги до мови рідної України. Під час  проведення Дня української писемності та мови педагоги з дошкільнятами проводили тематичні бесіди, заняття,   слухали вірші про барвінкову мову, українські народні казки, з великим задоволенням діти гралися в українські народні ігри та співали українські пісні, занурюючись у багатство рідної мови.

Завдяки проведеним заходам і діти, і дорослі мали можливість ще раз доторкнутися до краси української мови, відчути себе справжніми патріотами рідної держави.