«ОСЬ ПОКРОВА ВЖЕ НАСТАЛА – В НІЖИН ДРЕВНІЙ ЗАВІТАЛА!» АБО ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА В ЗДО №13 «БЕРІЗКА»

НІ ! НЕ ПРОСТО МАЄМ  СВЯТО !

ЦЕ ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА !

ВЧОРА – МАЛЮКИ БУЛИ …

НИНІ ДІТИ – ПІДРОСЛИ !

Саме сьогодні, в погожий  золотий  день  в ЗДО№13 «Берізка»  святкували   традиційне потрійне  свято  – День Захисника  України, День українського Козацтва  та  День Святої Покрови.

У теплій, зворушливій  атмосфері    малі козачата урочисто крокували під козацький марш,  читали поезії про рідний Ніжин, про захисників Збройних Сил України, про Україну, завзято співали улюблених пісень, грали в козацькі ігри – перетягували  канат, хлібосільно пригощали казкових героїв, передавали булаву, взяли участь у вікторині «Хто такі козаки ?». Сам Гетьман із Батурина  ( тренер-викладач Бринза М.С.) до козаків і козачок сьогодні завітав,  зачитав разом з козаками Клятву  на вірність  Україні. З особливими щирими звертаннями і батьківським теплом о.Михаїл та м.Дарія  посвятили хлопчиків і дівчаток  у козаки і козачки   та  побажали їм  здоров’я, нев’янучої вроди,  сили  і виваженості,   миру і злагоди. Приємним подарунком для малечі  були козацькі медалі, а від  священника – солодощі  і  іменні іконки на згадку про  свято Покрови Пресвятої Богородиці.

ТОЖ ЗІ СВЯТОМ ,  ВАС УСІХ ! І ДОРОСЛИХ, І МАЛИХ !

З ПОКРОВОЮ БУДЬТЕ ЗДОРОВІ , ДОРОГІ ДІТИ І ДОРОСЛІ !

СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА !

Директор ЗДО №13  Наталя Примушко