ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В ДІЇ АБО «ТВІЙ ДРУГ – БЕЗПЕЧНИЙ РУХ І ПРИГОДИ СВІТЛОФОРА МОРГАЙКА» В ЗДО №13 «БЕРІЗКА»

Сьогодні у ЗДО №13 «Берізка», який  разом з  працівниками поліції , батьківською громадою прагне забезпечити своїм вихованцям якісну, універсальну освіту,  високий рівень загальної культури, в тому числі і культури на дорозі , був проведений незвичайний Тематичний  День…

Педагоги і працівники поліції традиційно  переконані, що дотримання правил безпечного життя має стати усвідомленою необхідністю кожного малюка.  Саме з цих міркувань за сприянням начальнику Ніжинського РВП  ГУНП Чернігівської області  підполковника   поліції Володимира Духно, поліцейських Врпп Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області старшого сержанта поліції  Ігоря Кулика, інспектора  лейтенанта поліції Ярослава  Демченка, лейтенанта поліції Ольги Галаган  відбулася цікава, пізнавальна, незабутня зустріч.

Однією з важливих проблем у забезпеченні безпеки дорожнього руху є профілактика дитячого дорожнього транспортного травматизму в дошкільних установах.  Сьогодні була добра можливість  поспілкуватися з  працівниками поліції , вислухати їх поради, консультації, розглянути форму полісменів і   величезну патрульну машину, що особливо захопила малят .  Дітей  не тільки навчали   правилам дорожнього руху, а й створювали проблемно-пошукові ситуації щодо безпечної   поведінки на вулицях, дорогах, у транспорті. Діти  каталися на  самокатах, велосипедах, мотоциклах  і  залюбки  виконували  поради, вимоги  полісменів .

Ми  всі  переконані , що  такі цікаві зустрічі  безпосередньо на  території  садочка  актуальні і життєво необхідні для дітей, що виховуються в сучасному світі і відбувалися всі вони   з строгим дотриманням карантинних вимог  згідно  Постанови № 10 від 06.09.2021 р.

Отже, важливо якомога раніше навчити дітей правилам поведінки на вулицях і дорозі, щоб не сталося біди. Працівники поліції нагадали, що знайомити з абеткою дорожнього руху в ігровій формі  треба ще до школи, тоді дитина починає усвідомлювати навколишній світ, здатна запам’ятати те, що говорять і показують дорослі, а особливо такі креативні полісмени, які сьогодні були на гостині в нашому садочку та ще й подарували  малюкам  плакати !

Після такої зустрічі, такого  незабутнього і надзвичайно цікавого  Тематичного Дня,  майже всі наші діти вирішили , що  своє  доросле життя  пов‘яжуть з поліцією, бо то професія важлива , потрібна і престижна.

Директор  ЗДО  №13  Наталя Примушко