Методичні рекомендації

Музейна педагогіка в дошкільному навчальному закладі

Методичні рекомендації

Рекомендовано до друку вченою радою Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського (протокол № 3 від 28.05.2014)

Упорядники:

Жеребцова Н.М., методист відділу дошкільного виховання та початкового навчання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського

Полуян О.Ф., методист відділу дошкільного виховання та початкового навчання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського

Рецензент:

Лисенко І.В., проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент (Скачати рецензію *.doc).

Бурнос В.В., завідувач відділу дошкільного виховання та початкового навчання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.(Скачати рецензію *.doc).

Методичні рекомендації укладено на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 03.02.2014 № 1/9-83 «Про музейну педагогіку в дошкільному навчальному закладі».

Створення міні-музеїв у дитячому садку – важлива складова реалізації принципів музейної педагогіки, що забезпечує умови для безпосереднього залучення дітей до світу мистецтва.

Метою методичних рекомендацій є узагальнення та популяризація представленого досвіду, ознайомлення педагогічного, батьківського й широкого громадського загалу з кращими досвідами міні-музеїв, створених у дошкільних навчальних закладах та розпочати його впровадження у навчально-виховний процес.

Відповідальний за випуск:

Довбня В.М., в.о. ректораобласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, доктор філософських наук, професор

ЗМІСТ

Жеребцова Н.М., Полуян О.Ф.

МУЗЕЙНА ПЕДАГОГІКА В ДОШКІЛЬНИХ В ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Примушко Н.М.

МУЗЕЙНА ПЕДАГОГІКА ЯК ЗАСІБ ІНТЕГРОВАНОГО ПІДХОДУ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАВДАНЬ ПРОГРАМИ «УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ»

(Скачати медодичні рекомендації *.pdf).

Засвоєння дітьми змісту музейних екскурсій (Скачати *.doc).