7 листопада 2019 року у НДУ ім.М.Гоголя відбулася Міжнародна наукова конференція “Жінка в освіті та науці”, приурочена до 100-річчя початку жіночої освіти в Ніжинській вищій школі.
Враження переповнюють душу… На запрошення доктора історичних наук, доцента, завідувача кафедри історії України, професора НДУ ім.М.Гоголя Луняка Є.М., директора Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою НДУ ім.М. Гоголя Онищенко Н.П., була приємна нагода стати активним учасником цього Міжнародного форуму серед кагорти відомих науковців, де поділилася передовим педагогічним досвідом , цікавими напрацюваннями з проблеми “Засади національної освіти Софії Русової в дошкільному вихованні”. Прийміть сердечні слова вдячності, шановні організатори та учасники.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко