ВІТАЙТЕ ! ЗОЛОТОЮ ФЕЄРИЧНОЮ КАЗКОЮ ПОСТАВИЛА ОСІНЬ ОКЛИЧНИЙ ЗНАК В ДНЗ №13 «БЕРІЗКА»

Золотою казкою  з феєричною    красою завітала панна Осінь  до  ДНЗ №13 «Берізка» у середню групу №1   та старшу групу на своє завершальне побачення з  талановитою  малечею, щирою батьківською родиною, з відданими справі  Дошкілля педагогами, професіоналами ,  творцями , що  створили  це незабутнє дійство (вихователі Колесник А.В., Божок Т.Г., Гнітій Л.О., Хорешко Н.В.).

Красуня Осінь, гарна Господиня (вихователь  Костандова І.В.) запросила  дітей  на Осінній Карнавал  , була приємно здивована  віршами, дзвінкоголосими піснями, веселими іграми-забавами, щедрим Покровським ярмарком, веселими  неповторними таночками. А діти  радісно  дарували  свої таланти під   щирі оплески  батьківської родини.  Щедрий  урожай  хліба Осінь зібрала , а на гостину до діток Господиня завітала  (вихователь Брикаліна Н.М.) з  короваєм та  величезною макитрою  вареників. Смакуйте малята , веселіше буде свято  !

Старша група  створила  атмосферу   затишного , родинного  осіннього  свята під  умілим керівництвом  відповідальних вихователів Колесник А.В., Божок Т.Г. . Оплески не вщухали, діти кружляли в танцях,  дарували  батькам поезії  і  флешмоб, ярмаркували, обігрували   гумористичну сценку і доводили,  що українська страва «БОРЩ»   – найкраща в усьому світі.

«Свято так не кінчається, а на ньому диво відбувається !» –  звучало з вуст улюбленого вихователя.  І  ось воно  – диво:  жартівливий танок «Веселі Жабенята», які враз  полонили музичну світлицю і вдячних глядачів !

До  проведення  цих Осінніх  Карнавалів доклали неабияких зусиль    і старанності  окрім  вихователів  і всі  кухарі , помічники вихователів  Дворська Н.М., Горна Л.О.,   вихователь-методист Серга Т.В., інструктор  з  фізкультури Гавриляко Ю.В. і довели всім, що  це справжній  дружній  колектив  однодумців.

Нехай осінні свята  несуть  нашим діткам і вдячній батьківській родині  всі  земні щедроти, нехай частіше посміхаються вони .

Завідувач ДНЗ №13  Н.М.Примушко