«ОСІНЬ ДИВНОЮ КАЗКОЮ ЧАРУВАЛА МАЛЯТ…» АБО «ОСІННІ ГАРБУЗОВІ СВЯТА НА ГОСТИНІ У НАШІЙ РОДИНІ ! » В ЗДО №13 «БЕРІЗКА»

Довгоочікувані улюблені свята   і чарівна господиня Осінь  (вихователь Вергун І.А.) у Осінньому Гарбузовому Королівстві  сьогодні полонили серця нашої  дорогої малечі. Радість, щедрість   Осені – Господині дарували   вихователі  Костандова І.В., Мархель І.В., Дяченко А.В., Божок Т.Г.,   Гавриляко Ю.В. з музичним керівником Нагорною І.В. . На дітей очікували  пригоди Господині Осені ,  ігри та забави, пісні і хороводи, щедрі  соковиті гостинці – червонощокі яблучка від Їжачка  (вихователь Карпенко Т.О.). А ще смачнюча гаряча  гарбузова каша на всю  велику  Садкову  Родину !

Веселі мелодії пісень , танці , під які  кружляли  малюки,  декламування віршів,  відгадували загадки, змагалися, полонили  Господиню Осінь. Очі дітей сяяли непідкупною  радістю  і щастям від   теплого Сонечка,  від затишної святкової атмосфери від щедрості Золотої Осені.

Саме про такі свята у «Хаті радості»  і мріяла колись Софія Русова. Нехай святковий настрій,  подарований   Господинею   Осінню   на довше збережеться   чарівною казкою Осені у серцях  наших діток .

Директор ЗДО №13   Наталя Примушко