БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МОНЕТКИ ДІТЯМ» АБО СВІТ ТРИМАЄТЬСЯ НА НЕБАЙДУЖИХ

Сьогодні заклад дошкільної освіти №13 «Берізка»,   при сприянні Наталії Володько, керуючої  відділенням «Ощадбанку» міста Ніжина та її колег , долучився  разом з  дітьми , батьками , колективом ЗДО до  участі  у благодійній акції  «МОНЕТКИ ДІТЯМ», з метою  допомогти  онкохворим  діткам України.

Протягом   кількох тижнів  у закладі тривав  збір   монеток номіналом 25 копійок, які  приносили діти вранці і  самі  вкидали до  загальної сопілочки. Дякуючи   батьківській громаді  і діткам, у садочку  було зібрано   279 грн.  50 коп. і передано  у Благодійний фонд  «ТАБЛЕТОЧКА» за участю  Наталії Володько  і її колег. На честь багаторічної дружби  Наталія Іллівна подарувала садочку  пам’ятну монету «30  РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ».

Дякуємо Вам, Наталіє Іллівно за тісну співпрацю з нашими дітками, батьками, колективом ЗДО №13 «Берізка», за те, що надихнули  нас всіх  на  цю благодійну акцію. Ми щасливі, що малюки відчули, ЯК  ТВОРИТИ ДОБРО РАЗОМ за ради порятунку онкохворих дітей України.

Директор  ЗДО №13   Наталя Примушко