МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ «ХАЙ ЗДІЙСНИТЬСЯ НАША МРІЯ – МИР НАСТАНЕ В УКРАЇНІ !» АБО ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ В ЗДО №13 «БЕРІЗКА»

З ініціативи Асамблеї ООН 21 вересня щороку відзначається у світі  Міжнародний  День Миру. Мир для маленьких українців ЗДО №13 «Берізка»  починається з привітної щирої посмішки малюків,  теплоти і доброзичливості  вихователів в  садочку,  з  відчуття безпеки і комфорту, якими вони  щоденно  оточені в Колисці Дитинства – Колисці Любові.  І ось сьогодні,  в Міжнародний День Миру  у  нашому   садочку Тематичний День,  присвячений  найголовнішому –   Миру  над рідною  українською землею.

Виготовлення голубів Миру і  ніжних журавлів, малювання  сонячних  яскравих променів навколо сонечка , аплікування  квітів і  голубого мирного неба , прикрашення «Дерева бажань» і  воріт ЗДО, куди вранці прямують малюки,  все це  відбувалося в кожній віковій групі під керівництвом  творчих  вихователів   Костандової І.В., Дяченко А.В., Гнітій Л.О., Божок Т.Г.,   Мархель І.В., Карпенко Т.О., Гавриляко Ю.В. .

Тематичний День Миру  об’єднав маленьких дошкільників у велику дружню родину з щирим прагненням Добра, Толерантності, Уміння дружити і співпереживати. З бабусиних  вишиваних рушників  на  килимі  діти  виклали дороге слово МИР, а голуби Миру  і білі журавлі , що злітали з маленьких долонь, сьогодні  понесли дитячі  і дорослі мрії  про чисте голубе небо , ясне променисте сонце, про бажання жити і  радіти у мирній українській державі.

Директор ЗДО №13  Наталя Примушко