ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА АБО ДЕНЬ ДОБРА В ДНЗ №13 «БЕРІЗКА»

Сьогодні  – 2 Березня  День  незвичайний, не тільки  тому, що завітала довгоочікувана пані Веснонька, а й тому, що  в ДНЗ №13 «Берізка»  діти прожили   надзвичайно цікавий день – День Добра.

Творчі, люблячі  дошкільну справу вихователі Парубець Н.Г., Колесник А.В., Вергун І.А., Гнітій Л.О., Брикаліна Н.М.     включилися в проведення  ІІ Всеукраїнського заняття доброти на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»  , що був ініційований Благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» та Департаментом загальної середньої та дошкільної освіти .

Скільки щасливих пригод пережили   наші діти  та  пухнасті улюбленці    і не перелічити ! І котиків  гуртом з вихователями шукали, і господарів  їм визначали,  і смакоту готували, і доглядали, лікували, цікавинки пізнавали  і будинки  облаштували… Вчилися  Добра і Любові, Ніжності і щедрості людської, яка край необхідна кожній  маленькій особистості з дитинства.

Доброта – це краса людської душі  і починається вона  там, де є  справжній приклад , яким  сьогодні є наші вихователі.

Завідувач ДНЗ №13     Н.М.Примушко