ГОСТИННО ВІДКРИЛА ДВЕРІ «ШКОЛА АВТОРСЬКИХ ІНІЦІАТИВ» В ДНЗ №13 «БЕРІЗКА»

«Школа авторських ініціатив»  – цікава  форма роботи  з  педагогами – дошкільниками  закладів міста, присвячена  164-річниці від Дня народження Софії Русової зібрала  однодумців . Метою зустрічі , якою керувала  методист ММК Василевська Л.С., було: опрацювання проблеми впровадження  музейної педагогіки в освітньо-виховний процес закладу дошкільної освіти, формування особистісної  позиції  та практичної готовності учасників зустрічі  до використання результатів науково – практичних досліджень з музейної педагогіки; активізація вихователів у ході роботи і вивчення психолого-педагогічної  спадщини Софії Русової та її Концепції.

Педагоги  нашого  закладу ділились  цікавим  творчим доробком, багаторічними напрацюваннями , досвідом роботи  з музейної  педагогіки через інтерактивну форму роботи «Кейс – стаді», де працювали всі учасники зустрічі  єдиним  колективом. Безперечно цікавими було  вирішення  завдань  «Кейсів»,   захоплююче пройшла робота по вікових світлицях , де на гостей  чекали  міні-музеї  і  цікаві практичні завдання по створенню інтелект-карт і схем-моделей  інтерактивних занять.

Учасники зустрічі радо ділилися  своїми враженнями ,  довели, що вміють працювати в командах, виявили знання музейної педагогіки і,  віриться, що закохалися в ідею створення міні-музеїв у своїх закладах, а ще продемонстрували  свою ерудицію та готовність до творчої діяльності . Це, справді, була педагогіка  партнерства в дії.

Директор  ЗДО №13  Н.М.Примушко