МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ В ДНЗ №13 “БЕРІЗКА” АБО ТОЛЕРАНТНЕ СТАВЛЕННЯ ДИТИНИ ЗБЕРЕЖЕ ПЛАНЕТУ ВІД НЕГОД !

…Толерантне ставлення Дитини

Збереже  Планету від негод,

Прибере навіки павутини,

І здолає сотні перешкод…

Цього Тематичного  листопадового дня  всі вихованці ДНЗ №13 «Берізка» з нетерпінням чекали  разом з  вихователями Божок Т.Г., Гнітій Л.О., Махель І.В., Гавриляко Ю.В., Бабич А.В.  практичним психологом Хорешко Н.В.. І ось ця тремтлива мить настала…  Кожна світлиця наповнилась  осередками  цікавих ігор про Толерантність, розквітла  веселковою палітрою цікавих завдань,  колективними  роботами  із Сонечками  і  приємними  побажаннями одне одному.

На дітлахів чекав сюрприз –  Квест –гра  «Кринички Толерантності» ,  це цікаві «острівки» з  завданнями для допитливих малят, підбірка слайдів про дружбу, милосердя, доброту, терпимість, все для драматизації улюблених українських народних казок та ігор.  Квест-гра проходила цікаво, захоплююче, бо   дітлахи   змагалися по-справжньому, а по закінченню виконаних завдань  , діти подарували одне одному  щирі побажання  з   маленькими  сердечками, що виготовляли самі.

Ось діти створили «Планету Миру і Любові» з різнокольорових долоньок під керівництвом практичного психолога Хорешко Н.В. та  вихователів.  А ще цікаво розповідали, розмірковуючи   про  людські чесноти.

Серце переповнювала радість від  дитячих побажань , міркувань,  щирих  вражень , непідкупного тепла, що отримали малята цього дня.   Віриться, що наші вихованці   виростуть справжніми людьми , які вміють  поважати себе і  оточуючих  – чесними, справедливими, добрими, щирими  українцями на радість нашій  молодій державі.

Завідувач ДНЗ №13    Н.М.Примушко