НЕСПОДІВАНИЙ,ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК ВІД ДРУЗІВ ОЩАДБАНКУ

Сьогодні дітлахам ДНЗ №13 «Берізка» надійшов незвичайний подарунок  від наших дорогих  друзів   – управляючої  Ощадбанком  Наталії Володько та  заступником управляючої  Наталії Литвиненко. Це величезний  перекидний календар на 2019 рік з художнім  зображенням  коней.    Діти отримали  чудову нагоду доторкнутися до  сучасного  українського мистецтва і відчути вражаючу простоту та тонкість серії робіт «Кінь»  від українського відомого художника    – Анатолія Криволапа.

Величні, граційні тварини, красою яких захоплюються колекціонери усього світу, доречно доповнили  чудовий міні-музей М.Самокиша, що розміщений у «Мовленнєвій світлиці».  Ось вони  красиві зображення коней на різному тлі… Тут  і   надійні друзі, і любителі яблук та зеленої трави, а ці коні червоні… Вони незмінні супутники людини в різні місяці року. Всі вони заворожують , приваблюють юних любителів  великого мистецтва. Таку милу пропозицію і чудовий, несподіваний подарунок  діти радо  прийняли і щиро дякували .

Завідувач ДНЗ  №13  Н.М.Примушко