«ЯЛИНКА –ПАТІ», АБО «ПРОЩАННЯ З ЯЛИНКОЮ » в ЗДО №13

Під ялинкою ми грали,

Стільки свят чудових мали:

Гарно Новий рік стрічали

І Різдво відсвяткували!

Ось і закінчились Новорічні та Різдвяні свята, проминули веселі Новорічні ранки і головна героїня цих свят – красуня Ялиночка – зібралась повернутись до рідного лісу. Та сумно їй було залишати малят нашого садочку і вирішили ми пригадати, як весело співали, танцювали та грали в чудові ігри під Новорічною ялиночкою.

Весела спортивна розвага була чудовим подарунком для Ялиночки та малят ЗДО №13. Діти молодшої групи №2 ( вихователь Вергун І.А) та старшої групи №1 (вихователь Гавриляко Ю.В.) разом з красунею Ялиночкою грали в цікаві спортивні ігри, змагалися в естафетах, оздоблювали бороду Морозія, танцювали на веселій дискотеці. А як завзято допомагали малюки збирати гостинці Дідусю Морозію та… торба виявилась дірявою! Всім було дуже весело та цікаво. І Ялиночка повернулась до рідного лісу з гарним настроєм, щоб наступного року знову подарувати діткам чудове Новорічне свято!

Інструктор з фізкультури Бабич А.В.