Діти і здорове харчування

Одне з головних завдань ЗДО – забезпечити права кожної дитини на охорону її життя і здоров’я. Найважливішим фактором, що визначає здоров’я дітей – є харчування. Воно має бути якісним, збалансованим та корисним. Для ЗДО №13 «Берізка» оновлене меню має великі переваги, а саме: збільшена кількість овочів, фруктів, м’яса, круп, бобових, сухофруктів, кисло-молочних продуктів; зменшена кількість солі, цукру, борошняних виробів. Зараз це сучасні страви з поєднанням кухонь різних національностей та різного виду продуктів, які довподоби дітям. Велика перевага у новій технології приготування і цікавій подачі деяких страв, що також відзначається майстерністю наших кухарів, професіоналізмом та відповідальністю.

Дітям смакують такі страви: «Борщ по-бахмацьки», «Суп із сочевицею», «Куліш пшоняний з фрикадельками та сметаною». Також діти полюбляють: «Мафіни з овочами і твердим сиром», «Курка з яблуками в сметані», «Нагетси курячі», «Рибний рулет з овочами та яйцем», «Плов із булгура і свинини», «Фішболи рибні в томатному соусі»,різноманітні види омлетів, запіканок, суфле. Створивши зміни на краще для дітей у закладі дошкільної освіти, ми забезпечуємо щасливе майбутнє.

Директор Аліна КУШНІР