«Вихователь мусить бути творцем» або декада творчого вихователя в ЗДО №13 «Берізка» продовжується

Гостинно запрошуємо Вас  до «Мовленнєвої світлиці»  і їх улюбленого вихователя  Божок Т.Г.  на  цікавий перегляд   роботи   творчого доробку педагога, що  готується  до своєї першої  атестації.

Вихователь  створила добірку цікавих завдань з протиріччями і запропонувала малятам їх розв’язати  через  цікаву «Подорож Колобка»».

Казки допомагають виховувати інтерес до логіко – математичних вправ та завдань, викликають радість від пізнання нового. Створивши  добірку цікавих запитань до кожного завдання,   вихователь  Божок Т.Г. організувала для дітей захоплюючий квест «Пройди лабіринтами казки». Розвитку нестандартного мислення вихованців сприяли інтерактивні конкурси, інтелектуальні змагання, і як нагорода –  діти презентували свої винахідницькі ідеї – як краще допомогти Колобку.

Вихователь продемонструвала індивідуальний підхід до кожного дошкільника.  Тим самим  допомогла  кожній дитині  відчути впевненість у своїх силах,  у прагненні до  самостійної творчості.

Побажаємо успіхів і творчого зростання перспективному молодому вихователю і її улюбленим вихованцям.