«УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ…» АБО НА ГОСТИНІ У ХУДОЖНІЙ МАЙСТЕРНІ ЗДО №13 «БЕРІЗКА»

«Україна починається з тебе» –  це слова видатного державотворця В’ячеслава Чорновола. Не випадково  роботи  дошкільнят у художній майстерні   сповнені особливим теплом і любовю до України. Адже  нас всіх  чекає  в найближчому майбутньому знаменна дата  – 30 років  НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

Дякуючи кропіткій праці  педагогів, батьківської родини, дошкільнята долучилися  до  створення святкових  полотнищ  , які прикрасять   24 серпня  територію ЗДО №13 «Берізка» .

«Бо й справді,  любі наші діти, кожен  з нас  – гілочка на дереві свого роду, а родів таких  не злічити . На міцному плетиві  тих могутніх коренів  стоїть пам’ять   народу, козацької слави, гордості і пошани  до  рідного  міста Ніжина, до України…» – так розпочинають  свої міркування  педагоги  Колесник А.В., Гнітій Л.О., Вергун І.А., Мархель І.В., Бабич А.В.

Україна сьогодні починається з Вас , це ми наповнюємо рідну країну своїми почуттями , своєю енергетикою, своїми рисами, своєю любов’ю. Мудрий український народ давно визначив, що   «Людина без Батьківщини  як дерево без коріння». Саме в такі хвилини  мистецького натхнення  під мудрим керівництвом талановитих педагогів ми допомагаємо дитині  пізнати себе, збагнути , якою є їх любов до  України.

Малюйте любі діти, надихайтеся , плекайте  і творіть  прекрасну країну, милостиво подаровану нам всім Богом , що носить  чудове  ім’я – Україна.

Директор  ЗДО №13      Наталя Примушко