А ВЖЕ ПАН ОГІРОК ПОСПІШАЄ – НА ДЕНЬ МІСТА НІЖИНА ЗАКЛИКАЄ ! АБО ДЕНЬ ОГІРКА В ЗДО №13 «БЕРІЗКА»

Любов до маленької  Батьківщини  дошкільників починається із захопленням  їх  красою того, що бачить дитина перед собою, чим вона милується, в що вкладає частину своєї душі

Вже і липень  , а там   на порозі    і улюблене свято всіх ніжинців  – і дорослих , і маленьких –  День міста, Свято  його  величності Пана  Огірка ми чекаємо з нетерпінням і великою відповідальністю.  За здалегідь   розпочалася цікава  пошукова робота творчих  педагогів ЗДО№13 «Берізка»  з   дошкільнятами та батьками .  Нас всіх підтримала   наша дружна батьківська родина, створюючи  Пана Огірка в різних образах та реалізовуючи  психолого-педагогічний проект  «Ніжине, мій сивочолий, Ніжине…»  Сьогодні Огірок   малювали, аплікували, консервували і  смачно  куштували !  А творили цю  красу разом з дітками  вихователі  Гнітій Л.О., Колесник А.В.,Мархель І.В., Гавриляко Ю.В.  , Бабич А.В., Дяченко А.В..

Спостерігаючи за довготривалим , цікавим творчим процесом   педагогів і дітей, великої дружньої батьківської родини,  приходжу до висновку, що всі старалися виконати  свої  роботи красиво і вишукано,  вчили  і вчилися милуватися і радитися , творити  і насолоджуватися  прекрасними творіннями. А створене своїми руками ,  в цілому  приносило радість дітям і дорослим , гордість за своє рідне  місто Ніжин , за наш неповторний ніжинський огірок – зліплений, пошитий, виготовлений з тканини  і дерева, дбайливо вишитий, а найцінніше – вирощений  на городах садочка та  домівки…   Це він – Пан ніжинський  Огірок, з прадавніх часів   знаний на всенький Світ.

Через красиве  – до  людяного,  як вчив   Великий Добротворець В.Сухомлинський, а від нього   – до   любові  і гордості за свій рідний ніжинський  край, маленьку батьківщину наших дошкільнят  і НІЖИНСЬКОГО ОГІРОЧКА .

Директор  ЗДО №13          Наталя Примушко