КАЛИНОВА СВІТЛИЦЯ

СЕРЕДНЯ  ГРУПА №1

«КАЛИНОВА СВІТЛИЦЯ»

Вихователі: Парубець Ніна Григорівна, Гавриляко Юлія Віталіївна  Помічник вихователя: Лапка Христина Вікторівна  Наше кредо: «Джерелом естетичних впливів на дитину є її величність пані Природа у всій її непереможній красі: в квітах і метеликах, у красі дерева і листя, у співах пташок, у грі світла на воді, в кольорах зорі, в красі далеких краєвидів. Це збагатить дитину враженнями правди, краси, добра…» С.Русова  Напрямок роботи: І в будні, і в свята «Калинова світлиця» гостинно приймає і радує дітей аби вони могли долучитися до природи рідного краю, відчути гордість за своє рідне місто, відчути себе справжніми його патріотами, екологами відповідальними господарями,  усвідомити, що вони – ніжинці.   Калинова світлиця –То царина природи.   Тут тваринам і птахам- Небачений рай! Придивіться, малята, Як Остер несе води – Серцю ніжному Просто – поглянь і співай ! Любі діти, пізнайте Красуню – природу, Калинова сопілка – Соловейком співа. І вона вам відкриє Зачаровану вроду, Обіцяю, пізнаєте ви У світлиці дива! Н.М.Примушко У «Калиновій світлиці» вас зустрічає  прекрасний  Міні-музей  «Природи» екологічного спрямування.  Вас і ваших діток зацікавлять  незвичайні ігри природничого характеру, новітні види і форми роботи з дітьми, завдання дослідницько-пошукової діяльності для маленьких слідопитів і пошуковців. «Світ, що оточує дитину – це перш за все світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою, тут, у природі – вічне джерело дитячого розуму.» В.О. Сухомлинський Гостинно запрошуємо ще і  до міні-музею «Мій рідний край – мій сивочолий Ніжин». Тут є можливість виховати в дітей  живу зацікавленість до історичного та культурного минулого рідного міста – маленької батьківщини, звичаїв та обрядів своєї місцевості, традиції пращурів, оберегів рідного дому, познайомитися з фотоетюдами, краєвидами міста, його визначними особистостями. О, Ніжине, тебе ми щиро любим! О, Ніжине, тебе ми не забудем! Тут рідна  хата, наш садок і мати, Тебе, наш Ніжин, будем шанувати. Н.М..Примушко Окрасою «Калинової світлиці»  – є міні-музей «Мурляндії». Тут зібрана цікава колекція  котів різних порід і мастей, карта світу «Чи знали Ви?» з позначками  місця  походження, цікавинки про  родину котячих , прикмети і поради догляду. Виставка – колекція котів вражає – тут м’які іграшки котиків, гумові, фарфорові, керамічні, дерев’яні. Цінність цієї родини  в тому, що це  величезна кропітка робота дітей, садівниць, батьків.   Я не ображу ні комаху, ні тварину,Я не зламаю ніжну горобину,   Як тільки в очі кошеняті подивлюсь, Я порадію, світу посміхнусь! Ні, це не іграшка, це не забава, Жива істота – Богом дана ! Шануймо все – мураху і пташину, І цю  беззахисну, нехай чужу тварину. Що раптом по дорозі пробіжить. А ви згадайте, друзі, у цю мить Оцей музей, це диво – свято, Де стільки котиків багато! Вони навчили нас довкола все любити, Життю радіти і душею не черствіти! Н.М Примушко Завантажити буклет(*.pdf)