Кушнір Аліна Володимирівна

Аліна Володимирівна — це чудовий директор, людина з великим серцем, яке своїм теплом зігріває всіх, хто її оточує.

Стаж педагогічної роботи — 5 років.

Отримала повну вищу дошкільну освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання»

Аліна Володимирівна – відповідальний, сучасний керівник, яка щиро ділиться знаннями та досвідом із своїми колегами. В роботі дотримується демократичного стилю управління. Її керівні дії ґрунтуються на попередньому досвіді психологічної роботи та спрямовані на створення сприятливих умов для всіх учасників освітньо-виховної системи ЗДО.

Спокійна, виважена, справедлива та цілеспрямована, яка постійно турбується про імідж   закладу дошкільної освіти . Твердо переконана, що особистий приклад та індивідуальний підхід до кожного – є запорукою успішної роботи сформованого колективу.

Також Аліна Володимирівна усвідомлює, що саме   заклад дошкільної освіти  покликаний створити ту атмосферу затишку і комфорту, де діти можуть зростати здоровими та щасливими. Тому робить все можливе для процвітання маленької дитячої країни  ім’я  якій «БЕРІЗКА».

Вихователь -методист

Серга Тамара Віталіївна

«Відмінник освіти України» , Спеціаліст, має звання «Вихователь методист», за результатами атестації присвоєно звання «старший вихователь», педагогічний стаж – 34 роки, середня спеціальна освіта – Путивльське педагогічне училище ім. С.Руднєва. Тамара Віталіївна – прихильник національного виховання за Концепцією великої просвітительки С.Ф.Русової, гуманної педагогіки В.О.Сухомлинського .

Творче кредо методиста: «Ні дня без творчості!»

Старша медична сестра

Редька Тетяна  Миколаївна

Спеціаліст, закінчила Ніжинське медичний  коледж  за спеціальністю «Медична сестра», медичний стаж – 9 років. Саме вона турбується про оздоровлення, фізичний та психологічний стан вихованців та співробітників дитячої установи. Тетяна  Миколаївна завжди відкрита до нового, вдало застосовує сучасні оздоровчі технології, тісно співпрацюючи з психологом та інструктором з фізичного виховання, розробляючи індивідуальну схему оздоровлення та фізичного навантаження кожного вихованця ЗДО.

Завгосп

Рибка Валентина Іванівна

Працює на посаді завгоспа 10 років. Відповідальна, турботлива, мудра, має «золоті руки», справжня господиня. Саме вона створює домашній затишок та комфорт для вихованців дошкільної установи. Валентина Іванівна тісно співпрацює з колективом батьків, педагогів, дбає про благоустрій території та закладу, поліпшенню побутових умов дошкільної установи.