ЧОМУСИКОВА СВІТЛИЦЯ

СЕРЕДНЯ  ГРУПА №2

« ЧОМУСИКОВА СВІТЛИЦЯ»

Вихователі:  Костандова Ірина Валентинівна, Нишпор Олена Володимирівна  Помічник вихователя: Перевера Ганна Григорівна   Наше кредо: «У світі стільки є чудес, Ну, просто неможливо! І з кожним днем такий прогрес ! А світ наш – справжнє диво ! Тому  в нас сотні запитань, Бо ж хочеться все знати! Скрізь чудеса – куди не глянь, І треба все пізнати !»     Напрямок роботи: Світлиця чомусиків На ній  – садівниця, Є тут криниця й цілюща водиця, Напитись усім малюкам пропонує, Краплинки мудрості щедро дарує! Малим чомусикам світ відкриває, На всі їх”чому ?”- відповідає! Чому українець? Чому народився? Ким був мій прапрадід? Чому я спізнився? Чому моє місто Ніжином зветься? І так безкінечно! Я ж маю все знати!”   «Чомусикова світлиця» поведе  Вас у цікаву подорож і розповість про історію створення одягу, а також ознайомить з різновидами українського вбрання. Маленькі Чомусики зможуть познайомитись з різноманітними  видами житла  у різних куточках України, світу. Музейні експонати відкриють таємницю виникнення годинника і настільної лампи, дадуть змогу власноруч доторкнутись до історії  їх походження . Уважні  відвідувачі зможуть порівняти старовинні і сучасні побутові прилади і прослідкувати за дивовижними змінами цих предметів. Тут цікавинки знайдуться і про такі, здавалося б, звичайні речі, як посуд. Відкрийте для себе посуд з нового боку! У міні-музеї «Цікаві речі» Ви можете познайомитись з найрізноманітнішими предметами – починаючи з прадавніх скриньок і старовинної праски, котрими користувалися наші предки ще у минулих століттях, і закінчуючи сучасними приладами – телефони, фотоапарати, швейні машини.  Але не можна до кінця оцінити роль предмета у житті людини, не доторкнувшись до його  історії. Саме таку можливість –поринути у минуле й сучасне предметів оточуючого середовища, надає Вам Чомусикова світлиця. Тут  ви можете познайомитися з національними символами української держави. Але це не тільки герб, прапор, гімн, адже  Україна – ненька починається з  маминої колискової і червоної калиноньки за вікном. Не дарма ж люди кажуть : «без верби і калини – нема України!». Про те як виникли папір та книги малята можуть дізнатися, завітавши до Чомусикового міні-музею  книги. У музеї діти можуть : – познайомитися з історією виникнення та виготовлення книги; – побачити, як книга змінилася під впливом творчості людини; – познайомитися з казками різних народів світу. Недарма ж у народі кажуть: «Знання людині – що крила пташині» Тож давайте окриляти наших дітей разом! Захоплююча подорож у світ цікавинок не залишить Вас байдужими! Кожен зможе відкрити для себе щось нове і збагатити свої знання!  Завантажити буклет(*.pdf)