СОНЯЧНІ КУРЧАТКА

ГРУПА РАННЬОГО ВІКУ №1

CВІТЛИЦЯ “СОНЯЧНІ КУРЧАТКА»

Вихователі: Карпенко Тетяна Олександрівна  Помічник вихователя: Юзвік Віра Валентинівна  Наше кредо: «Дитинство – це ранок життя людини, а ранок має бути щасливим» С.Русова  Напрямок роботи: Ласкаво просимо до «Золотих курчаток», До малих хлопчиків і чарівних  дівчаток ! Навчимось заклички співать, Веселі ігри гуртом грать, Казки цікаві Вам розкажем, Театр кумедний Вам покажем. Ось так живуть в садку курчатка, Чудові хлопчики й дівчатка! Н.М.Примушко  У світлиці «Сонячних курчаток» малюки можуть здобути перші необхідні життєві навички, знання, що так необхідні на майбутнє. Особливу увагу тут приділяють сенсорному розвитку дітей, через спілкування з іграшкою, іграшкою-забавою. Усе необхідне для гри знаходиться в доступному для дітей місці І в будні, і в свята світлиця  «Сонячних курчаток » гостинно приймає і радує дітей, аби вони змогли краще пізнати навколишній світ, працю, дружбу, любов, розвивати емоції та почуття, робити перші кроки в велику країну життя.