новини


Методична робота з кадрами

Завідуюча

Примушко  Наталія Миколаївна

Керівник міського методичного об’єднання завідуючих і методистів з проблеми «Менеджментів дошкільній освіті. Удосконалення управлінської діяльності щодо організації роботи за пріоритетним напрямком освітньо-виховного процесу в умовах модернізації дошкільної освіти». ДНЗ №13, освітньо-виховний центр Софії Русової є базовим з проблеми. «Формування патріотичних почуттів у дошкільників через пріоритет  родинного виховання та зв’язок з національними народними традиціями та мистецтвом». Протягом багатьох років на базі досвіду роботи керівника працює «Авторська школа майстра». Риштування дитячої душі засобами  Добра, Віри, Любові, розуміння, не час від часу, а постійно, в цілісній системі реалізується через освітньо-виховну систему «Світ малого українця», яка розроблена в ДНЗ. Ця ґрунтовна основа була створена  за роки діяльності творчої групи «Джерельна криниця», якою керує Наталія Миколаївна . Проблема творчої  групи «Джерельна криниця»  – риштування професійної майстерності садівниць.

«Вихователь мусить  бути творцем, а якщо його праця лише ремесло, то не має  в світі тяжчого ремесла».

                         С.Русова  

Вихователь-методист

Парубець  Ніна Григорівна

      Освіта  вища,  вища категорія ,закінчила НДПІ ім.М.Гоголя, стаж роботи 24роки, вища категорія. Педагогічне кредо вихователя: «Кожен пізнає  лише те, що сам спробує зробити!» Проблема: «Становлення малого українця через призму  еколого-натуралістичного виховання та технології музейної педагогіки». Керівник постійно-діючого семінару-практикуму з екології  для  вихователів «Люби природу не як символ душі своєї, люби природу не для себе, люби для неї…»                

Музичний керівник

Нагорна Ірина Володимирівна

 

Освіта вища, вища категорія, закінчила НДПІ ім.М.Гоголя, педагогічний стаж 22р.

Керівник театралізованої студії «Телесик» для обдарованих дошкільників ДНЗ.

Педагогічне кредо: «Тільки тоді виховання буде дієвим, коли базуватиметься на національному ґрунті, а цьому допоможуть рідна мова, рідна пісня, релігійні обряди».

 

 Вихователь

Колесник Альона Володимирівна

Освіта вища, закінчила НДУ ім.М.Гоголя у 2008 році, стаж роботи 6 роки, спеціальність за дипломом – вихователь дошкільного навчального закладу.

Керівник  семінару –практикуму  для вихователів ДНЗ «Берегиня»

Працює над проблемою: «Становлення малого українця через реалізацію завдань     художньо-естетичного розвитку засобами музейної педагогіки».

Педагогічне кредо: «Кожна дитяча установа   має бути для дітей хатою радості»

 

Практичний психолог

Хорешко Ніна  Володимирівна

 

Освіта вища,  педагогічний стаж – 20р., закінчила ПДПІ ім.Короленка 1983р.

Педагогічне кредо: «Виховання цілісної особистості, формування її розуму, здібностей, характеру, морального і соціального ідеалу».

Керівник гуртка  ліпки з солоного тіста «Бабусина світлиця» для дітей  старшого дошкільного віку С.Русова  зазначала «…  Необхідно розворушити цікавість  у дитини  – щоб очі вміли бачити, вуха дослухатися до всього, а рученята вміли працювати з олівцем, з ножицями, з глиною…»